28.02.2018
24 сесія

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

                            двадцять четвертоїсесії районної ради 7 скликання
                                                                                         20 лютого  2018 року

 

1.Про стан виконання Програми зайнятості населення Іллінецького  району   на період до 2017 року та затвердження Програми зайнятості населення Іллінецького району на період до 2020 року.

2. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2018 році.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

 4. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від  22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

5.Про представника Іллінецького району в госпітальній Раді Північного  госпітального округу.

6. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного   приміщення, що розташоване за адресою: м. Іллінці, вул. Європейська.

 15-А, Іллінецькій міській раді.

7.Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення, що розташоване за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 25,

КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».

8. Про надання дозволу голові районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з управлінням освіти Іллінецької міської ради.

9. Про надання дозволу голові районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з відділом Дежгеокадастру в Іллінецькому районі Вінницької області.

10. Про взяття на баланс майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району та знаходиться за адресою: м.Іллінці, вул. Соборна,22.

11. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільної частини приміщення ПП «Трудова слава».

12. Про надання дозволу сектору культури і туризму райдержадміністрації на продовження строку договору оренди вільної частини приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.

13. Про надання дозволу сектору культури і туризму райдержадміністрації на продовження строку договору оренди вільної частини приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.

14. Про внесення змін до договорів оренди комунального майна з ФОП  Котощуком Ю.В.

15. Про затвердження штатного розпису КП «Іллінецька районна організація радіомовлення».

16. Про передачу котельні Кам’яногірської  ЗОШ І ступеня зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Китайгородської сільської територіальної громади.

17. Про надання дозволу директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду вільних приміщень КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

18. Про передачу автобуса КАВЗ-685М зі спільної власності ериторіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

19. Про встановлення надбавки до посадового окладу головному лікарю Іллінецької ЦРЛ Масленчуку М.М.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки        земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Тодосійчук Т.С., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Павлівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінкинки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що  перебувають у  власності громадян, для ведення товарного    сільськогосподарського виробництва   на території Іллінецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

Схожі публікації